Ferie zimowe w mieście wcale nie muszą być nudne!

Nadciąga długo wyczekiwany okres ferii zimowych. Dla dzieci to upragniony czas odpoczynku oraz dni wolnych od szkoły, a co za tym idzie mnóstwo wolnego czasu! Z kolei dla wielu Rodziców ferie to nie lada wyzwanie, aby zorganizować ten wolny czas swoim pociechom.

Zadbaj, by Twoje dziecko spędziło je kreatywnie i beztrosko w gronie rówieśników. Jak co roku, po raz kolejny przygotowaliśmy pełne atrakcji 5-cio dniowe warsztaty z robotyki i programowania, które zachwycą każdego fana klocków LEGO® i młodego pasjonata robotyki!

Robotyka

Te niesamowite konstrukcje z klocków LEGO® MINDSTORMS EV3™ są gwarancją dobrej zabawy. Uczą kreatywności, logicznego myślenia i pracy zespołowej. Przede wszystkim jednak wywołują szeroki uśmiech na twarzach dzieci, a na tym zależy nam najbardziej!!

Ferie z robotami to 5 dni warsztatów pełnych konstruktorskich wyzwań, konkursów, rywalizacji i świetnej zabawy w gronie rówieśników! Podczas warsztatów nie ogranicza nas czas, jedynie wyobraźnia młodych inżynierów. Uczestnicy będą mieć okazję, aby zbudować wymarzone, zaawansowane roboty, jak choćby znany wszystkim dzieciom z plakatu słoń czy atakujący kobra! W programie pojawią się także czołgi, których zadaniem będzie pokonanie przygotowanego przez nas toru przeszkód. Równie pochyłe, grząski teren, tunele, labirynty – czy zbudowane przez uczestników roboty poradzą sobie w tej konkurencji? Przekonamy się już niebawem! 

Plan warsztatów:

9:45 – 10:00 Zbiórka uczestników

10:00 – 13:00 Warsztaty robotyki

13:00 – 13:15 Odbiór uczestników

Co zapewniamy?

  • 3-godzinne warsztaty z robotyki przez 5 dni
  • sprzęt i pomoce naukowe niezbędne do przeprowadzenia warsztatów,
  • opiekę wykwalifikowanej kadry instruktorskiej,
  • poczęstunek oraz napoje dla uczestników,
  • galerię zdjęć oraz pamiątkowy dyplom.

Ile to kosztuje?

Koszt 5-dniowych warsztatów wynosi 250 zł/os. Dla rodzeństw oferujemy 10% zniżkę!

Kiedy? Gdzie?

Miasto Termin Godziny Miejsce
Krotoszyn 3-7.02.2020 (II tydzień ferii zimowych woj. wielkopolskiego) 10:00-13:00 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Plac Szkolny 19, Krotoszyn
Lubin 17-21.02.2020 (II tydzień ferii zimowych woj. dolnośląskiego) 10:00-13:00 Zespół Szkół Sportowych, ul. Sybiraków 11, Lubin

Galeria zdjęć

Wyślij formularz zgłoszeniowy:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.