Wychodzimy naprzeciw najnowszym trendom rynkowym, łącząc niezapomnianą zabawę i nowoczesne technologie w atrakcyjny program. Oferujemy niezwykłe animacje, łączące warsztaty z robotyki i niezapomniane pokazy chemiczne, które sprostają oczekiwaniom zarówno młodszych jak i starszych uczestników wszelakiego rodzaju festynów, pikników rodzinnych, czy imprez firmowych.

WARSZTATY Z ROBOTYKI

Pod namiotem KLOCKOTEKI wprowadzimy najmłodszych w fascynujący świat klocków LEGO® oraz robotyki. Pod opieką doświadczonych animatorów każde dziecko będzie miało okazję skonstruować niesamowite roboty z klocków LEGO®, a następnie nauczyć się podstaw programowania, które jest przyszłością rozwoju techniki. Dzięki silnikom oraz czujnikom elektronicznym roboty będą się poruszać, wykonywać zadania, reagować na otoczenie. Przeprowadzimy emocjonujący, interaktywny mecz piłki nożnej oraz niezapomnianą walkę robotów sumo!

EKSPERYMENTY NAUKOWE

Podczas imprezy ujawnimy również największe zagadki chemiczne. Pokazy eksperymentów mają na celu przybliżenie dzieciom tajemnic otaczającego nas świata poprzez zabawę i wykonywanie samodzielnie doświadczeń. Być może dla niejednego uczestnika będzie to pierwsza okazja do przeprowadzenia niecodziennych badań i poznania z bliska magicznego świata chemii. Buzujące wulkany, zmieniające barwę eliksiry, ciecz nienewtonowska, podwodne miasto, czy malowanie na mleku – to tylko niektóre doświadczenia, jakie przeprowadzimy podczas eventu. Udowodnimy, że nauka to świetna zabawa!

RYSUNEK DŁUGOPISEM 3D

Rysunek 3D to zajęcia łączące technologię druku 3D z nieograniczoną wyobraźnią dziecka. Uczestnicy warsztatów zmienią się w przestrzennych kreatorów i za pomocą specjalnych długopisów 3D własnoręcznie tworzą trójwymiarowe, oryginalne przedmioty, które już po chwili utwardzają się i są w pełni funkcjonalne.  Podczas warsztatów dzieci rysują bezpośrednio w powietrzu, bądź korzystają ze specjalnych szablonów, które ułatwiają narysować poszczególne elementy bryły. Po skończonej zabawie wszystkie stworzone przedmioty uczestnicy zabierają do domu!

WYŚCIGI ZDALNIE STEROWANYCH SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH RC

Na terenie festynu rodzinnego zbudujemy profesjonalny tor dla zdalnie sterowanych elektrycznych samochodów rajdowych. Tor obejmować będzie powierzchnię ok. 50 m2 i będzie wyposażony w specjalne bandy, slalomy,  pułapki, czy małe równie pochyłe. Nasze samochody wyposażone są w wysokiej jakości elektryczne i ekologiczne silniki. Modele cieszą się niezwykłym zainteresowaniem dzieci oraz dorosłych. Samochody mogą jeździć w zamkniętym i zadaszonym terenie oraz na dworze.

Każdą ofertę wyceniamy, dopasowując ją do potrzeb i wymagań Klientów oraz od możliwości, jakie zapewnia miejsce, w którym odbywa się impreza.

ZAUFALI NAM: