Wychodzimy naprzeciw najnowszym trendom rynkowym, łącząc niezapomnianą zabawę i nowoczesne technologie w atrakcyjny program. Oferujemy niezwykłe animacje, łączące warsztaty z robotyki i niezapomniane pokazy chemiczne, które sprostają oczekiwaniom zarówno młodszych jak i starszych uczestników wszelakiego rodzaju festynów, pikników rodzinnych, czy imprez firmowych. Zapraszamy do kontaktu!

WARSZTATY Z ROBOTYKI

Na stoisku KLOCKOTEKI wprowadzimy każde dziecko w fascynujący świat robotyki. Pod opieką doświadczonych instruktorów uczestnicy eventu będą mieli okazję skonstruować niesamowite roboty z klocków LEGO®, a następnie ożywiają je, tworząc program. Dzięki silnikom oraz czujnikom elektronicznym roboty będą się poruszać, wykonywać zadania, reagować na otoczenie.

WARSZTATY SLIME

Za co dzieci kochają slimy? Slime to masa plastyczna o zróżnicowanych kolorach, fakturze i strukturze, potocznie zwana glutkiem.  Slimy rozciągają się, podskakują, przybierają różne kształty. W zależności od wybranych dodatków, slime za każdym razem może wyglądać zupełnie inaczej! Slimy służą przede wszystkim zabawie, ale też rozwijają motorykę, wyciszają, uczą koncentracji i cierpliwości, a przede wszystkim niesamowicie pobudzają kreatywność!

Każdy uczestnik warsztatów nauczy się jak samodzielnie stworzyć slimy, a na koniec zabawy zabierze je ze sobą do domu!

RYSUNEK DŁUGOPISEM 3D

Rysunek 3D to kreatywne zajęcia, łączące technologię druku 3D z nieograniczoną wyobraźnią dziecka. Uczestnicy warsztatów zmienią się w przestrzennych kreatorów i za pomocą specjalnych długopisów 3D własnoręcznie tworzą trójwymiarowe, oryginalne przedmioty, które już po chwili utwardzają się i są w pełni funkcjonalne. Podczas warsztatów dzieci rysują bezpośrednio w powietrzu, bądź korzystają ze specjalnych szablonów, które ułatwiają narysować poszczególne elementy bryły. Po skończonej zabawie wszystkie stworzone przedmioty uczestnicy zabierają do domu!

WYŚCIGI ZDALNIE STEROWANYCH SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH RC

Na terenie obiektu zbudujemy tor dla zdalnie sterowanych aut RC. Nie zabraknie przeszkód takich jak slalomy, pułapki, grząski teren, czy równie pochyłe. Samochody wyposażone są w wysokiej jakości elektryczne i ekologiczne silniki, dzięki czemu mogą być używane nie tylko na świeżym powietrzu, ale i w pomieszczeniach zamkniętych. Wyścigi zdalnie sterowanych aut rajdowych cieszą się niezwykłym zainteresowaniem nie tylko wśród dzieci, ale również dorosłych. Z pewnością będzie to jedna z budzących większe zainteresowanie atrakcji podczas eventu!

Każdą ofertę wyceniamy, dopasowując ją do potrzeb i wymagań Klientów oraz od możliwości, jakie zapewnia miejsce, w którym odbywa się impreza.

ZAUFALI NAM: