Agnieszka Wantuła-Jędrkowiak

W 2012 roku założyłam firmę prowadzącą warsztaty z robotyki dla dzieci – KLOCKOTEKĘ. Choć ukończyłam Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, to właśnie prowadzenie warsztatów dla dzieci okazało się być moją pracą marzeń, dającą ogromną radość i satysfakcję. Wierzę, że nauka poprzez zabawę daje niesamowite efekty, gdyż rozbudza u dzieci entuzjazm i w naturalny sposób pozwala im rozwijać swoje zainteresowania.  Uwielbiam naturę i aktywny wypoczynek, a od niedawna spełniam się w nowej życiowej roli jako Mama.

 

Agnieszka Kwaśny

Absolwentka chemii na Uniwersytecie Wrocławskim. Obecnie uczy w liceum oraz prowadzi zajęcia z eksperymentów chemicznych dla najmłodszych. Jej zdaniem praca z dziećmi jest niezwykle fascynująca i pozwala czerpać wiele radości z uśmiechu dzieci, gdy odkrywają kolejną „tajemnicę natury”. Prywatnie bardzo lubi koty (jest właścicielką jednego), gdyż zawsze chodzą swoimi drogami i niczego się nie boją .

 

Filip Jędrkowiak 

Magister inżynier Mechaniki i Budowy Maszyn, absolwent Politechniki Wrocławskiej. Na co dzień pracuje w międzynarodowej firmie z branży Automotive, jest odpowiedzialny za projektowanie i konstrukcję oprzyrządowania pomiarowego, poruszając się w obszarze modelowania 3D. Prywatnie miłośnik gór, lubi aktywnie spędzać czas, grając w tenisa, siatkówkę,  czy jeżdżąc na rowerze.  Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi jako korepetytor z matematyki, łatwo nawiązuje z nimi kontakt, co pozwala na przekazywanie wiedzy w atrakcyjny i zrozumiały sposób. 

 

Ewelina Skrzypczyk

Absolwentka wyższych studiów magisterskich na kierunku Pedagogiki w specjalności Edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego na Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Obecnie pracuje w szkole z najmłodszymi uczniami. Stara się każdego dnia pokazywać dzieciom ciekawe pomysły podczas prowadzonych zajęć. Prywatnie jest wielkim fanem piłki nożnej. Uwielbia być na stadionie i dopingować swoją drużynę. Pozytywna, otwarta i zawsze uśmiechnięta!