Zaproś nas do swojej szkoły lub przedszkola na niezwykłe pokazy naukowe – warsztaty z robotyki, bądź eksperymenty chemiczne. Naszą ofertę kierujemy do rodziców, nauczycieli i dyrektorów placówek, którym zależy na rozbudzeniu u swoich podopiecznych ciekawości otaczającego świata oraz pokazaniu, że nauka to świetna zabawa!

ROBOTYKA

Oferujemy niezwykłe warsztaty, które pobudzają wyobraźnię i rozwijają kreatywność każdego dziecka. Podczas 45-cio lub 90-cio minutowych zajęć uczniowie w zespołach 2-3 osobowych skonstruują własne roboty, a następnie ożywią je, tworząc program. Graficzny, intuicyjny język pozwala nawet najmłodszym zgłębiać tajniki programowania oraz strukturę algorytmów. Scenariusz warsztatów oparty jest na czterech etapach: zaprojektuj, zbuduj, zaprogramuj, udoskonal. W ten sposób uczestnicy ćwiczą umiejętność planowania i twórczego rozwiązywania problemów, jednocześnie mając przy tym mnóstwo zabawy!

EKSPERYMENTY NAUKOWE

Pokazy eksperymentów mają na celu przybliżenie dzieciom tajemnic otaczającego nas świata poprzez zabawę i wykonywanie doświadczeń. Być może dla niejednego uczestnika zabawy będzie to pierwsza okazja do przeprowadzenia doświadczeń chemicznych i poznania z bliska magicznego świata kolorowych eliksirów. Skorzystaj z naszej propozycji i zaszczep w swoich podopiecznych zainteresowanie naukami ścisłymi. Po raz kolejny udowodnimy, że nauka to świetna zabawa!

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY, ODDZWONIMY!

    Twoje dane kontaktowe


    Szczegóły dotyczące warsztatów
    Rodzaj warsztatów
    RobotykaEksperymenty