ROBOTYKA I PROGRAMOWANIE

Te niesamowite konstrukcje z klocków LEGO® Education WeDo™ oraz LEGO® Education Mindstorms™ są gwarancją dobrej zabawy. Uczą kreatywności, logicznego myślenia i pracy zespołowej. Przede wszystkim jednak wywołują szeroki uśmiech na twarzach dzieci, a na tym zależy nam najbardziej!

Podczas warsztatów uczestnicy konstruują własne roboty, a następnie ożywiają je, tworząc program. Graficzny, intuicyjny język pozwala nawet najmłodszym zgłębiać tajniki programowania oraz strukturę algorytmów. Scenariusz warsztatów oparty jest na czterech etapach: zaprojektuj, zbuduj, zaprogramuj, udoskonal. W ten sposób uczestnicy ćwiczą umiejętność planowania i twórczego rozwiązywania problemów, jednocześnie mając przy tym mnóstwo zabawy!

WYBIERZ GRUPĘ WIEKOWĄ:

Rodzicu, jeśli jesteś zainteresowany warsztatami, zadzwoń i zapytaj, czy nie odbywają się w szkole Twojego dziecka. Zajęcia prowadzimy popołudniami oraz w czasie świetlicowym w szkołach na terenie powiatu Lubińskiego, Polkowickiego i Głogowskiego

Ponadto jesteśmy otwarci na współpracę z przedszkolami oraz szkołami podstawowymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla całych klas bądź grup zorganizowanych w przedszkolach.