W ORGANIZACJI NIEZAPOMNIANYCH PRZYJĘĆ URODZINOWYCH JESTEŚMY EKSPERTAMI!

Urodziny dla Twojego dziecka są jednym z najważniejszych wydarzeń w ciągu całego roku! Zadbaj, by ten dzień był wyjątkowy! Z przyjemnością zajmiemy się organizacją przyjęcia, które na długo pozostanie w pamięci małego jubilata i jego gości. Urodziny zorganizowane przez nas są inne niż wszystkie – łączą naukę ze świetną zabawą!

URODZINOWE SCENARIUSZE EDUKACYJNE

Wiek uczestników: 8 lat +

Oferujemy niezwykłą zabawę, która pobudza wyobraźnię i rozwija kreatywność każdego dziecka. Podczas przyjęcia jubilat i jego goście skonstruują własne roboty, a następnie ożywią je, tworząc program. Nasi doświadczeni animatorzy przygotowali mnóstwo ciekawych zabaw i konkursów oraz finałową, wzbudzającą wiele emocji walkę robotów sumo!

Wiek uczestników: 6 lat +

Urodziny z eksperymentami mają na celu przybliżenie dzieciom tajemnic otaczającego nas świata poprzez zabawę i wykonywanie samodzielnie doświadczeń. Podczas przyjęcia jubilat i jego goście wcielą się w rolę prawdziwych naukowców! Być może dla niejednego uczestnika zabawy będzie to pierwsza okazja do przeprowadzenia doświadczeń chemicznych i poznania z bliska magicznego świata chemii. Buzujące wulkany, zmieniające barwę eliksiry, ciecz nienewtonowska, podwodne miasto, czy malowanie na mleku – to tylko niektóre doświadczenia, jakie przeprowadzimy z uczestnikami przyjęcia!

Wiek uczestników: 6 lat +

Magiczne warsztaty, którym towarzyszyć będzie niezapomniana zabawa kolorami, zapachami, kształtami i fakturami. Podczas przyjęcia jubilat i jego goście wykonają naturalne, glicerynowe mydełka,  musujące kule do kąpieli kolorowe sole oraz uwielbiane przez wszystkie dzieci slime! To przyjęcie na długo pozostanie w pamięci  wszystkich gości, gdyż po skończonej zabawie uczestnicy zapakują swoje kosmetyki w ozdobną folię i zabiorą je ze sobą na pamiątkę do domu!

Wiek uczestników: 8 lat +

Podczas przyjęcia jubilat zabierze swoich gości do świata 3D! Uczestnicy przyjęcia zmienią się w przestrzennych kreatorów i za pomocą specjalnych długopisów 3D własnoręcznie tworzą trójwymiarowe, oryginalne przedmioty, które już po chwili utwardzają się i są w pełni funkcjonalne.  Podczas warsztatów dzieci rysują bezpośrednio w powietrzu, bądź korzystają ze specjalnych szablonów, które ułatwiają narysować poszczególne elementy bryły. Po skończonej zabawie wszystkie stworzone przedmioty uczestnicy zabierają do domu!

DLACZEGO WARTO ZORGANIZOWAĆ U NAS PRZYJĘCIE URODZINOWE:

 • Oferujemy cztery wyjątkowe scenariusze edukacyjne: urodzinowe walki robotów,  urodzinowe eksperymenty chemiczne, urodzinowa fabryka kosmetyków i slime oraz urodzinowe 3D party. Podczas przyjęcia dzieci rozwijają takie umiejętności, jak kreatywność, wyobraźnia, logiczne myślenie, jednocześnie mając przy tym mnóstwo radości!
 • Przy niektórych scenariuszach jubilat i jego goście zabiorą do domu przedmioty, które samodzielnie wykonali na przyjęciu (dotyczy scenariuszy: Urodzinowa Fabryka Kosmetyków i Slime, Urodzinowe 3D Party)
 • Przy dokonaniu rezerwacji jubilat otrzyma pakiet wydrukowanych zaproszeń na przyjęcie urodzinowe.
 • Podczas przyjęcia wykonamy fotorelację, którą udostępnimy jubilatowi i jego gościom w prywatnej galerii internetowej.

MIEJSCE URODZIN

Przyjęcia odbywają się w lokalu Stowarzyszenia “Wrzosowa Kraina” w Chocianowie.

ZAPEWNIAMY:

 • 2-godzinne przyjęcie urodzinowe według wybranego scenariusza 
 • Internetową galerię zdjęć z przyjęcia urodzinowego
 • Jednorazowe naczynia na poczęstunek (napoje i poczęstunek we własnym zakresie)

KOSZT PRZYJĘCIA:

349 zł (grupa maksymalnie 12 osobowa)

Przyjęcia odbywają się w nowoczesnych wnętrzach Dobosz Akademia Angielskiego, we współpracy z Salą Zabaw Akuku, znajdujących się w galerii Cuprum Arena w Lubinie.

ZAPEWNIAMY:

 • 2-godzinne przyjęcie urodzinowe według wybranego scenariusza (30 minut zabawy w Sali Zabaw Akuku, 90 minut warsztatów edukacyjnych według wybranego scenariusza)
 • Poczęstunek oraz napoje
 • Zaproszenia 
 • Internetową galerię zdjęć z przyjęcia urodzinowego

KOSZT PRZYJĘCIA:

549 zł (grupa maksymalnie 12 osobowa)

DODATKOWE INFORMACJE:

 • Tort urodzinowy należy zapewnić we własnym zakresie.
 • Prosimy o dokonywanie rezerwacji z co najmniej 2-tygodniowym wyprzedzeniem.
 • Przy rezerwacji terminu urodzin pobieramy zadatek w wysokości 100 zł.

FORMULARZ WSTĘPNEJ REZERWACJI

DANE OPIEKUNA
Imię i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

DANE JUBILATA
Imię i nazwisko

Wiek

Miasto
LubinChocianów

Scenariusz:
URODZINOWE WALKI ROBOTÓWURODZINOWE EKSPERYMENTYURODZINOWA FABRYKA KOSMETYKÓWURODZINOWE 3D PARTY

Preferowany termin

Dodatkowe uwagi

Skąd po raz pierwszy dowiedział/a się Pan/i o Kreatywnych Urodzinach?

z ulotkiz Facebookaz Internetudziecko było gościem na przyjęciuod znajomych